دورهاتو

خرید خودرو فروش خودرو

دورهاتو

خرید خودرو فروش خودرو

  • ۰
  • ۰
سایت دورهاتو به نقل از گسترش نیوز: ایران خودرو خبر از رونمایی خط آزمایشی جدید خودرو پژو 301 در بازار خرید خودرو و فروش خودرو را برای سه ماه نخست سال آینده اعلام کرد. طبق اظهارات انجام شده در هفته های آینده این خط آزمایشی رو نمایی خواهد شد. تولید پژو 301 با 10 هزار دستگاه شروع می شود و در نهایت به 250 هزار خودرو در سال به بازار خرید خودرو و فروش خودرو راه پیدا خواهد کرد. 

تحویل خودرو پژو 2008 به مشتریان 
با اظهارات هاشم یکه زارع، 85 درصد مشتریان، پژوهای 2008  فروخته شده را تحویل گرفته اند و بقیه نیز به زودی تحویل خواهند گرفت. از برنامه های تولید خودرو در بازار خرید خودرو و فروش خودرو نیز  بعد از اجرای  پژوه 301 ،  تولید خودرو پژو 2008 را اجرا خواهیم کرد. وی ادامه داد: بومی سازی پژو 301 به 60 درصد نرسیده است. در صورت شروع تولید انبوه آن در بازار خرید خودرو و فروش خودرو، این میزان به 80 درصد نیز خواهد رسید. 

تولید قطعات «های تک»
مدیر عامل ایران خودرو در خصوص ساخت و تولید قطعه های «های تک» با اظهارات این که صنایع دفاع ظرفیت های خوبی دارد و باید از ظرفیت های صنایع دفاع استفاده کرد؛ عنوان کرد باید قطعه سازی در بازار خرید و فروش خودرو با سرمایه گذاری انجام شود و از لحاظ اقتصادی توجیه داشته باشد وگرنه با توجه به شرایط کنونی ارز و وضعیت بازار خرید خودرو و فروش خودرو به صرفه نیست.